Razred / dan 1.r. 2.r. 3.r. 4.r. 5.r. 6.r. 7.r. 8.r. 9.r.
Kulturni dnevi 4 4 4 3 3 3 3 3 3
Športni dnevi 5 5 5 5 5 5 5 5 5
Naravoslovni dnevi 3 3 3 3 3 3 3 3 3
Tehniški dnevi 3 3 3 4 4 4 4 4 4
Skupaj 15 15 15 15 15 15 15 15 15

 

DNEVI DEJAVNOSTI – PREDMETNA STOPNJA

 

KULTURNI DNEVI

6. razred

Vsebina

Kdaj

Odgovoren

1.

KONCERT »ČUDOVITI SVET GLASBIL«

15. 10. 2019

Emilija Kladnik Sorčan

2.

VESELO V NOVO LETO: kino +obeležitev dneva samostojnosti in enotnosti

24. 12. 2019

Emilija Kladnik Sorčan

3.

EVROPSKA VAS

14. 4. 2020

Nataša Jager

7. razred

Vsebina

Kdaj

Odgovoren

1.

Rastem s knjigo

3. 10. 2019

Ivanka Krajnc

2.

VESELO V NOVO LETO: kino +obeležitev dneva samostojnosti in enotnosti

24. 12. 2019

Emilija Kladnik Sorčan

3.

EVROPSKA VAS

14. 4. 2020

Nataša Jager

8. razred

Vsebina

Kdaj

Odgovoren

1.

CELJSKI GROFJE

september 2019

Marjana Rojc

2.

VESELO V NOVO LETO: kino + obeležitev dneva
samostojnosti in enotnosti

24. 12. 2019

Emilija Kladnik Sorčan

3.

EVROPSKA VAS

14. 4. 2020

Nataša Jager


9. razred

Vsebina

Kdaj

Odgovoren

1.

VESELO V NOVO LETO: kino + obeležitev dneva
samostojnosti in enotnosti

24. 12. 2019

Emilija Kladnik Sorčan

2.

GLEDALIŠKA
PREDSTAVA: SKRIVNOSTNI PRIMER

9. 1. 2020

Emilija Kladnik
Sorčan

3.

VALETA

15. 6. 2020

Marjan Rojc

 

ŠPORTNI  DNEVI

6. razred

Vsebina

Kdaj

Odgovoren

1.

Atletika

1. 10. 2019

Igor Fenko

2.

Plavanje

1. teden decembra

Urh Poteko

3.

Zimski športni dan

23.1.2020

Igor Fenko

4.

Pohod

20.4.2020

Igor Fenko

5.

Moštvene igre

27.5.2020

Igor Fenko

7. razred

Vsebina

Kdaj

Odgovoren

1.

Atletika

1.10. 2019

Igor Fenko

2.

Moštvene igre

2.12.2019

Igor Fenko

3.

Zimski športni dan

23.1.2020

Igor Fenko

4.

Pohod

20.4.2020

Igor Fenko

5.

Moštvene igre

27.5.2020

Igor Fenko

 8. razred

Vsebina

Kdaj

Odgovoren

1.

Atletika

2.10.2019

Igor Fenko

2.

Moštvene igre

2.12.2019

Igor Fenko

3.

Zimski športni dan

24.1.2020

Igor Fenko

4.

Pohod

20.4.2020

Igor Fenko

5.

Moštvene igre

28.5.2020

Igor Fenko

9. razred

Vsebina

Kdaj

Odgovoren

1.

Atletika

2.10.2019

Igor Fenko

2.

Moštvene igre

2.12.2049

Igor Fenko

3.

Zimski športni dan

24.1.2020

Igor Fenko

4.

Pohod

20.4.2020

Igor Fenko

5.

Športne igre – Ekskurzija –
9

Dan ekskurzij

Igor Fenko

 

NARAVOSLOVNI DNEVI

 6. razred

Vsebina

Kdaj?

Odgovoren

1.

Raziskovanje snovi

oktober 2019

Nataša Jager

2.

Rastline

junij 2019

Sara Zupanc

3.

Kočevsko, pragozd Krokar

4. junij 2020

vodja aktiva naravoslovja in 6.r.

 7. razred

Vsebina

Kdaj?

Odgovoren

1.

Snovi

oktober  2019

Tatjana Hedžet

2.

ZOO Ljubljana

april 2020

Tatjana Hedžet

3.

Notranjska in kraški svet

4.6. 2020

vodja aktiva 7. r

 

8. razred

Vsebina

Kdaj?

Odgovoren

1.

Eksperimenti

oktober 2019

Tatjana Hedžet

2.

Prva pomoč

april 2020

Rebeka Žagar

3.

Prehrana mladostnika

junij 2020

Polona Bastič

 

9. razred

Vsebina

Kdaj?

Odgovoren

1.

Značilnosti Prekmurja

november 2019

Nataša Jager

2.

Genetika

april 2020

Sara Zupanc

3.

Duševno zdravje

junij 2020

Polona Bastič in
Urška Kovač Jurčenko

 

TEHNIŠKI DNEVI

 6. razred

Vsebina

Kdaj?

Odgovoren

1.

Promet

teden otroka

Branka Čakš

2.

Novoletna
dekoracija in izdelava izdelkov za bazar

15.11.2019

razredniki in sorazredniki

3.

Les

februar 2020

Vilma Ošlak

4.

Robotika

junij 2020

Vilma Ošlak

 

7. razred

Vsebina

Kdaj?

Odgovoren

1.

Promet, karierni dan

teden otroka

Branka Čakš, Urška Kovač Jurčenko

2.

Novoletna dekoracija in izdelava izdelkov za bazar

15.11. 2019

razredniki in sorazredniki

3.

Alternativni viri energije

januar 2020

Vilma Ošlak

4.

Ogled MIK-a, prehrana na delovnem mestu

junij 2020

Polona Bastič, Vilma Ošlak

8. razred

Vsebina

Kdaj?

Odgovoren

1.

Ogled vojniških podjetij

Teden otroka,

Urška Kovač Jurčenko

2.

Novoletna dekoracija in izdelava izdelkov za bazar

15.11. 2019

razredniki in sorazredniki osmih razredov

3.

Zaključna ekskurzija (Vrba, Kropa)

4. 6. 2020

aktiv razrednikov
osmih razredov

4.

Kovine

junij 2020

Vilma Ošlak

9. razred

Vsebina

Kdaj?

Odgovoren

1.

Elektronika

oktober 2019

Vilma Ošlak

2

Karierna orientacija, delavnice na Ljudski univerzi

Oktober 2019

Urška Kovač Jurčenko

3.

Zdravo in varno življenje (aditivi v prehrani)

15. 11. 2019

Polona Bastič

4.

Informativa, Prirodoslovni muzej

24. 1. 2020

Urška Kovač Jurčenko, Polona Bastič

 

 

EKSKURZIJE

So del letnega načrta šole in so obvezne za vse učence. Sestavljene so tako, da z njimi učenci postopoma  spoznajo kulturne, zgodovinske, etnografske in ostale znamenitosti Slovenije.

 

Razred Kraj Vodja
1. Kekčeva dežela Sabina Penič
2. Potujemo z vlakom Urška Agrež
3. Vače Damjana Ferlic
4. Ljubljana –živalski vrt, hiša eksperimentov Natalija Mažič
5.  Ptuj, Razkrižje Vesna Kotnik
6. Bela krajina Leonida Godec Starček
7. Notranjska Branka Čakš
8. Gorenjska Marjana Rojc
9. Goričko (jeseni)
zaključna ekskurzija (maj)

Nataša Jager,
Anja Korošec