MATIČNA ŠOLA VOJNIK 2019/2020 – razredna stopnja

 

  Interesna dejavnost Razred Dan Ura Mentor
1. PLANINSKI KROŽEK 1.razred sobota – po dogovoru Urša Agrež
2.razred Anka Krajnc
3.razred Simone Golež
4.razred Maša Stropnik
5. razred Polona Ahtik
2. MALI ZNANSTVENIK 1. razred ponedeljek 5. ura Klementina Gorečan
3. OTROŠKI PEVSKI ZBOR 1. razred ponedeljek 6. ura Janja Belej
4. PRAVLJIČNI KROŽEK 1. razred sreda 0. ura Jelka kralj
5. USTVARJALNI KROŽEK 1. razred petek 5. 6.  ura Katja Kovač
6. PRAVLJIČNO – USTVARJALNI KROŽEK 2. razred četrtek 6. ura Lidija Vrečko
7. OTROŠKI PEVSKI ZBOR 2. in 3. razred torek 6. ura Janja Belej
8. RAČUNALNIŠKI KROŽEK 3. razred ponedeljek 0. ura Anka Krajnc
Urška Agrež
9. MOŠTVENE IGRE 3. in 4. razred ponedeljek 0. ura Maša Stropnik
10. PRAVLJIČNI KROŽEK 3. razred ponedeljek 6. ura Nataša Potočnik
11. DRUŽABNE IGRE 3. razred petek 6. ura Nataša Potočnik
12. DRAMSKI KROŽEK 4. razred ponedeljek 6. ura Lidija Eler Jazbinšek
13. IGRIVA KOŠARKA 3. in 4. razred torek 0. ura Robert Suholežnik
14. OTROŠKI PEVSKI ZBOR 4. in 5. razred sreda 6. ura Janja Belej
15. VESELA ŠOLA 4. – 6. razred sreda 0. ura Lidija Eler Jazbinšek
16. ATLETIKA 4. in 5. razred petek 0. ura Polona Ahtik
17. ORFF 4. in 5. razred petek 0. ura Barbara Jančič
18. ŠAH 4. in 5. razred petek 0. ura Jure Štokovnik
19. RAZGIBAJMO MOŽGANE 4. in 5. razred četrtek 0. ura Barbara Jančič
20. PROMETNI KROŽEK 4. in 5. razred ponedeljek 6. ura Polona Ahtik
Jure Štokovnik
Maša Stropnik
21. MOŠTVENE IGRE 5. in 6. razred petek 0. ura Maša Stropnik
22. RAZVEDRILNA MATEMATIKA 3. in 4. razred petek 6. ura Metka Klinc
23. ZAIGRAM NA UKOLELE 4. in 5. razred po dogovoru Janja Belej
24. VRTNARSKI KROŽEK 4. in 5. razred po dogovoru Simone Golež
25. DRAMSKI KROŽEK 5. razred Ponedeljek 0. ura Lidija Eler Jazbinšek

 

MATIČNA ŠOLA VOJNIK – Predmetna stopnja          

Interesna dejavnost Razred Dan Ura Mentor
1. ROKOMET 6. – 9. razred ponedeljek 0. ura Urh Poteko
2. IGRE Z ŽOGO (košarka, odbojka) 6. – 9. razred ponedeljek 0. ura Robert Suholežnik
3. IGRE Z ŽOGO 6. – 9. razred sreda 0. ura Urh Poteko
4. ASTRONOMČKI 7. – 9. razred po dogovoru Tatjana Hedžet
5. KRESNICE 8. 9. razred Po dogovoru Tatjana Hedžet
6. MOJ SVET FINANC 6. – 7. razred          po dogovoru Polona Bastič
7. PRVA POMOČ 6. – 9. razred po dogovoru Polona Bastič
8. VESELA ŠOLA    6. razred
7. -9. razred

sreda

petek

0. ura

0. ura

Lidija Eler Jazbinšek
9. MLADINSKI PEVSKI ZBOR 6. – 9. razred pon, to, sre, pe
(glede na skupino)
0. ura Emilija Kladnik Sorčan
10. GLEDALIŠKI KROŽEK 6. – 9. razred sreda 0. ura Barbara Ojsteršek Bliznac
11. MEDIACIJA 6. – 9. razred po dogovoru Marjana Rojc
12. PLANINSKI KROŽEK   6. razred sobota / po dogovoru Jure Štokovnik
13. ROČNODELSKI KROŽEK 6. – 9. razred ponedeljek, 6. ura (na 14 dni) Vilma Ošlak
14. MALE SIVE CELICE 7. – 9. razred po dogovoru Vilma Ošlak
15. TURISTIČNI KROŽEK 6. – 9. razred po dogovoru Nataša Jager
16. KNJIŽNIČARSKI KROŽEK 6. – 9. razred petek 6. ura Ivanka Krajnc
17. FOLKLORA 6. – 9. razred po dogovoru Milanka Kralj
18. NOGOMET   6. – 9. razred
(dekleta)
torek 0. ura Igor Fenko
19. NOGOMET 6. – 9. razred
(fantje)
četrtek 0. ura Igor Fenko
20. ZABAVNA FIZIKA 8. razred petek 0. ura Tatjana Hedžet
21. PLES 9. razred po dogovoru 6. ura Sara Zupanc
22. BRALNE URICE po dogovoru Marjana Rojc
Barbara O. Bliznac
Amalija Kožuh
23. RAISKOVALNA DEJAVNOST po dogovoru  z mentorjem

Ana Lavre
Sara Zupanc
Vilma Ošlak
Polona Bastič
Rebeka Žagar
Marjana Rojc
Nina Smerke
Tatjana Hedžet
Barbara O. Bliznac
Anja Korošec

                                         

PODRUŽNIČNA ŠOLA SOCKA
Obiščite spletno stran podružnične šole Socka

PODRUŽNIČNA ŠOLA NOVA CERKEV
Obiščite spletno stran podružnične šole Nova Cerkev

PODRUŽNIČNA ŠOLA ŠMARTNO V ROŽNI DOLINI
Obiščite spletno stran podružnične šole Šmartno v R. Dolini